www.hotel-ubytovani.com
Penzion Hradec Králové Amátka -  je k dispozici připojení na internetPenzion Hradec Králové Amátka -  je k dispozici letní terasaPenzion Hradec Králové Amátka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Hradec Králové Amátka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion Amátka
Malé náměstí 120/13, Hradec Králové 50003
Česká Republika
Pension-Hradec-Kralove-Amatka@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 5 m/s
Penzion Amátka ubytování Hradec Králové Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Amátka - ubytování Hradec Králové | Vítejte

 
Penzion Hradec Králové Amátka Hradec Králové ubytování jako v pohádce na historickém náměstí města. Pension Hradec Králové Amátka nabízí netradiční ubytování v historickém domě za přijatelné ceny.

Penzion Amátka ubytování
Pokoje penzionu Amátka v Hradci Králové jsou vybaveny jednoduše, avšak účelně a navíc s garancí dokonalé čistoty. Věříme, že v penzionu Amátka naleznete pohodlné ubytování. Na všech pokojích je dostupné připojení na internet Wi-fi. Snídaně je zahrnuta v ceně.

Kapacitu penzionu Amátka v Hradci Králové tvoří celkem sedm pokojů: 1 x Jednolůžkový pokoj ( S + WC), 1 x Dvoulůžkový pokoj ( S + WC), 2 x Dvoulůžkový pokoj (společné S + WC), 3 x Dvoulůžkový pokoj (společné WC na chodbě). 

Hradec Králové penzion Amátka služby
Služby hotelu: Provoz recepce: pondělí - pátek 8:00 - 12:00 a 14:00 - 20:00, sobota - neděle 16:00 - 20:00. Internetové připojení. Gastronomické služby: Penzion nabízí snídaně. Pro další stravování Vám doporučí dobré restaurace v okolí. Služby pro motoristy: Penzion nenabízí vlastní parkoviště. Placené parkování je možné nedaleko penzionu.

Dovolená Hradec Králové ubytování penzion Amátka
Stotisícové město Hradec Králové leží jen 100 km východně od Prahy. Penzion Amátka nabízí ubytování pro romantické snílky, manželské páry, manažery firem, pro turisty, ale i ubytování pro zaměstnance montážních firem. Nejen levné ubytování v Hradci Králové, ale i řadu přírodních, historických a kulturních cílů naleznete ve městě a okolí.

Historické náměstí, Obří akvárium, Aquapark, Hvězdárna, zámek Nechanice, Kunětická hora, Třebechovický betlém. Množství přírodních vodních ploch, turistické trasy, cyklotrasy a cyklostezky v okolí Hradce Králové. Pro lyžaře jsou v dosahu Orlické hory a jejich sjezdovky či běžecké tratě. A pro příznivce divadelních představení je tu Divadlo Drak a Klicperovo divadlo.